Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem realizacyjnym, który pozwala produkować sygnał audio-video i realizować transmisje w wysokiej jakości. Posiadamy własny wóz transmisyjny oraz mobilne zestawy realizacyjne.

Nadajemy na wszystkie najpopularniejsze platformy: YouTube, Facebook, Twitter, Instagram, Livestream, Ustream. Dla naszych najbardziej wymagających klientów zapewniamy własną platformę streamingową, która daje nam prawie nieograniczone możliwości.

Realizacja transmisji

Każde wydarzenie zasługuje na transmisję na żywo. Transmisje na Facebooku, Twitterze, czy dowolnej stronie internetowej – to nie problem.

YT-logo

Zdecydowana większość transmisji realizowana jest na portalu YouTube. Jednak jeśli chcesz przeprowadzić przeprowadzić transmisję na swoim kanale musisz wiedzieć, że twój kanał musi spełnić kilka wymagań:

Pierwszym podstawowym krokiem jest włączenie funkcji transmisji na żywo na swoim kanale. Twój kanał musi być zweryfikowany przez YouTube oraz posiadać dobrą opinię.

Jeśli chcesz umieścić okno transmisji na swojej stronie www musisz pamiętać, że twój kanał musi uzyskać minimum 100 subskrybentów oraz posiadać dobrą opinię.

Pamiętaj, że w transmisji nie mogą pojawić się żadne utwory muzyczne do których nie posiadasz praw. Nawet jeśli muzyka jest słyszana tylko w tle. Może to skutkować zablokowaniem a nawet usunięciem kanału.

Transmisję na YouTube wykonujemy zawsze z wykorzystaniem pokoju reżyserskiego i planowaniem transmisji. Dzięki temu możemy dostosować transmisję do aktualnych potrzeb. Włączenie czy moderacja czatu, ustawienie transmisji zapasowej, zaślepki czy opóźnienia.

Jeśli nie posiadasz kanału lub nie spełnia on wymagań – transmisję możemy przeprowadzić na swoim kanale YouTube. Taką transmisję możemy zrealizować w trybie niepublicznym (nie będzie widoczna w wyszukiwarce YouTube) a okno transmisji zaimplementować na twojej stronie www, profilu Facebook czy Twitter.

1024px-Facebook_New_Logo_(2015).svg

Transmisje na Facebooku dostępne są od wiosny 2016 i zrewolucjonizowały rynek transmisji na żywo w internecie. 10 krotnie większe zasięgi oglądalności w porównaniu do YouTube. Transmisję na Facebooku wykonujemy profesjonalnie tzn. za pomocą Facebook Live API.

Nasi klienci powierzają nam profile o milionowych zasięgach. Świadczy to, że można Nam zaufać.

Nowość – transmisja 360 Facebook daje możliwość transmisji sferycznych w technologii 360. Twoi widzowie mogą znaleźć się w centrum wydarzeń nie ruszając się z przed komputera czy telefonu.

Realizacja transmisji na Facebook w kilku prostych krokach:
1. Zestawienie stabilnego łącza oraz enkoderów i systemów podtrzymania transmisji w razie problemów.
2. Realizacja wizji i dźwięku od 1 do 10 kamer HD wykorzystując nasz wóz transmisyjny HD lub mobilny zestaw realizacyjny
3.Oprawa graficzna – przygotujemy pełną oprawę twojej transmisji – plansze, belki, animacje.
4. Facebook Live API daje możliwości interaktywności transmisji – wyświetlane w trakcie transmisji komentarze, reakcje widzów czy wideoczaty.

Facebook daje nam dwie możliwości transmitowania:

1. Pierwszy tryb narzuca Nam ograniczenie transmisji do 4 godzin. Po tym czasie transmisja jest automatycznie zakańczana. W tym trybie po zakończeniu transmisja jest zapisywana i dostępna w tym samym oknie oraz poście jako nagranie.
2. Drugi tryb to transmisja bez ograniczeń czasowych jednak w tym trybie transmisja nie jest zapisywana i znika z tablicy w momencie zakończenia nadawania.

TW-logo

Większość Twoich odbirców to użytkownicy Twittera? Transmisję na YouTube czy Facebook nie spotykają się zadawalającym odbiorem? Dla Ciebie przeprowadzimy transmisję na portalu Twitter.

By wykonać transmisję – prócz konta Twitter będzie potrzebne konto Periscope, które autoamtycznie połączy się z Twoim Twitterem. Dotrzyj ze swoją transmisją do swoich Followersów. My Ci w tym pomożemy.